Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-12-24

Akistata su istorine tiesa

Publikuota: Aurimas Guoga

Miela Asta, šiuo metu lietuviai spręndžia dvasinį iššūkį. Žydų naikinimo Lietuvoje klausimo gijos veda gijas prie to, kad tam tikra dalis mūsų lietuviškos sielos yra gaivališka, žudikiška. Apie tai šiandien “Delfyje” rašo P.Vitkauskas: http://www.delfi.lt/news/daily/voxpopuli/apie-zydus.d?id=27146883 Į šią savo dvasinę ypatybę neretai nenorime sąžiningai pažvelgti, dangstomės pasiteisinimais ar kaltiname atgalios. O tuo pat metu norime, kad Vakaruose mus gerbtų ir laikytų ne blogesniais už kitus. Tačiau iš išorės mūsų trūkumai matomi kur kas aiškiau. Taip, drąsiai nepažvelgę į savo tamsiausias sielos kertes, būsime pasmerkti siekti garbingų žmonių pagarbos ir niekaip nepasiekti. Į mūsų pastangas, kad Vakaruose būtų deramai įvertinta Stalino ir komunistų mums sukelta skriauda, bus žiūrima kaip į piktybinius mėginimus atsižegnoti nuo savo tamsių darbelių, patiems prisimesti aukomis.

Dažnas klausimas, kodėl žydai nekaltina vokiečių, o kaltina tik mus? Nejaugi mes buvome pagrindiniai tų žudynių kaltininkai? - Žinoma, niekas to nenori pasakyti. Tačiau vokiečiai jau seniai susitaikė su savo žudikiška praeitimi, o mes dar neretai teisinamės, rangomės. Taip atsiduriame viename laiptelyje ne su vakarų tautomis, o su rusais, kurie taip pat neranda drąsos sąžiningai akistatai su savo stalinistine praeitimi. Būkime sąžiningi apie savo praeitį, ir praeities vaiduolis mus nustos persekioti.

Patiko (0)


Atgal į: Akistata su istorine tiesa