BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Moralė žydiškai

Netyla skandalai žydų padangėje: tai išaiškėjo karo nusikaltimų prieš palestiniečius mastai, tai nusikaltimai – eugenika – prieš savus, Izraelio piliečius, tai tarptautinio masto korupciniai tinklai, besidriekiantys nuo Naujojo Džersio ir Niujorko iki Izraelio bei Šveicarijos!

Už Holokausto sėkmingai pasislėpęs ir „aukos“ statusu atsiribojęs nuo bet kokios kritikos bei atsakomybės už aplinkinių šalių agresiją, Izraelis staiga tapo apnuogintas ir išryškintas kaip politinio, visuomeninio ir socialinio gyvenimo nusikaltėlis!

Nustebome, sužinoję iš tarptautinių organizacijų (Amnesty International), kad nuo Izraelio atakų žūsta 100 kartų daugiau palestiniečių nei žydų, kad žydai sąmoningai žudo palestiniečius, o jų vaikus atakose naudoja kaip gyvą skydą!

Pasipiktinome išgirdę apie eugenikos taikymą Izraelyje prieš savus nuosavus piliečius ir tik dabar supratome 56 musulmoniškų valstybių paruoštą rezoliuciją Durbano konferencijai apie žydų valstybės rasizmą. Tada šią rezoliuciją ignoravo Izraelis ir JAV, pasišalindami iš konferencijos viešai, o slapta padarė viską, kad rezoliucija nebūtų priimta ir publikuota.

Tačiau, trečias kartas nemeluoja: JAV specialiosios tarnybos, areštuodamos pusšimtį aukšto rango politikų bei valdininkų, sudrebino visą pasaulį apraizgiusi korupcinį tinklą. Gal šis atvejis būtų priskirtas rinkimų „juodosioms technologijoms“, apie ką garsiausiai rėkia JAV Demokratų partija, kurios narių daugiausiai yra tarp suimtųjų, tačiau visai kitaip nušvietė šią operaciją 5 rabinų suėmimas! Ir ne bet kokių! Tarp areštuotųjų yra net Sirijos žydų vyriausias rabinas! ! ! Ir ne už bet ką – už nelegalią inkstų transplantacijai prekybą, besitęsiančią ištisą dešimtmetį! ! !

Na, kad daugelis neišlaiko išbandymo valdžia ir suklumpa ant korupcijos rifų, ne naujiena. Tačiau, kad siaubingoje ir didelių mastų korupcijoje dešimtmečiais dalyvauja rabinai, tai ne tik šokiruoja, bet ir pribloškia! Tai kokia gi šių rabinų „ganomų avelių“ moralė? Arba jie veidmainiauja prieš savo parapijiečius? Tuomet juos turėtų teisti ne vien JAV teismas ir bausti pagal šalies Baudžiamąjį kodeksą, bet ir sinagogos aukščiausieji dvasiškiai. Antai už vykdytą rabinų pinigų plovimą jiems gresia 20 metų nelaisvės, už kyšius – 10 metų, o už nelegalią prekybą žmogaus organais – 5 metai. Iš viso – 35 meteliai ir be teisės sumažinti terminą…

Na, o kaip turėtų būti įvertinti rabinai pagal Talmudą – moralinį ir religinį visų žydų kodeksą?

Deja, deja… Talmude randame detalią instrukciją, kaip apgaudinėti gojus (ne žydus), apsverinėti, apgauti matuojant, apskaičiuoti, lupikauti, melagingai liudyti teisme!

Tai štai ko jie mokinami sinagogose kiekvieną šeštadienį per šabasą? ! Ir dar ciniškai reikalauja iš mūsų, kad mes atstatytume jiems didžiąją sinagogą, kurioje jie mokintųsi mus išnaudoti? Atrodo, kad JAV FTB areštuoti rabinai, savų sinagogos aukštųjų dvasininkų gali būti paskelbti kankiniais, o Izraelyje – įvertinti kaip didvyriai!

Tikėtina, kad Izraelis nepaskelbs JAV karo, jei tasai nuteis rabinus kalėti, nes milijardinės negrąžintos subsidijos tikrai vertingesnės, nei kelių rabinų ar politikų išryškinimas ir nuteisimas?

Nors ką gali žinoti… Stalinas irgi pradžioje aprūpino Hitlerį visais karui reikalingais resursais, o tik po to sumušė… O juk be sovietinių resursų ir apgaulingų sutarčių (Ribentropo-Molotovo paktas) fašistai negalėjo ir svajoti apie Europos užkariavimą. Argi šiandien, žinant Talmudo instrukciją, nevertėtų peržiūrėti I ir II Pasaulinių karų tikslus? O žinant pasekmes ir naują tikslo versiją, argi nepasitvirtina Dž. Koulmeno knygoje „Komitetas 300” aprašytos programos – šimtų milijonų žmonių planingo naikinimo vykdymas?

Beje, argi tai neatitinka kažkur labai girdėto raginimo – žudyk gojus, vyrus ir moteris, vaikus ir senelius, jų gyvulius ir griauk jų miestus – tikslų?

Tuo pačiu reikėtų nepamiršti, kad Talmude yra griežtai sureglamentuota žydų įstatymų slėpimas nuo gojų (t. y. ne žydų, o, pvz., lietuvių). Tas gojus, kuris sužinos Talmudo turinį, tai yra, ko jame mokoma prieš gojus, turėtų būti baudžiamas mirtimi. Antraip gojai pradėtų viešai naikinti žydus.

Apsidrausta ir nuo pačių žydų išdavystės – jei jis būtų priverstas aiškinti žydų įstatymus, tai tik melagingai, kitaip bus sunaikintas!

Šiame kontekste galime įsivaizduoti, kaip žydas A. Vinokuras patarinėja mūsų Vyriausybei?

Nusimelavę iki tokio laipsnio, kad net patys jau nebeatsimena kur ir kiek ko prišnekėjo. Antai, nuo 1945 m. esame kaltinami žydšaudžiavimu, nurodant vis didesnius nužudytųjų skaičius: Niurnbergo procesui buvo pateikta medžiaga 165 000 aukoms, 1990 m. – jau buvo 170 000, 2000 m. – 190 000, 2008 m. – 210 000, o šiemet šis skaičius sumažėjo vienu nuliu iki 90 000 žuvusių žydų! ! ! Ir nei vienas skaičius nebuvo pagrįstas.

Jei Lietuvos žydai taip laisvai be jokio pagrindo manipuliuoja skaičiais, tai kas gali paneigti, kad ir prie Holokausto aukų skaičiaus yra kaip ir netyčia „prilipęs“ vienas nulis? Ir šiuokart šis faktas buvo revizuotas bei pagrįstas statistiškais, socialiniais, biologiniais, technologiniais ir teisiniais įrodymais, bet Pasaulio žydija ignoruoja tai. Ir suprantama: Holokausto mastai turi bauginti žydus ir versti bėgti į Palestiną! Sumažinus skaičius – Holokausto baimė tampa daug mažesnė už eugenikos! Deja, milijonas žydų jau pabėgo iš Izraelio! ! !

A. Eichmano sudarytuose sąrašuose, Lietuvoje buvo numatyta sunaikinti 34 000 žydų. Iš kur šis skaičius išaugo iki 210 000 – tik Talmudo instruktažas gali paaiškinti. Nors „Respublikai“ pareikštas šiemet S. Gurevičiaus 90 000 nužudytų Lietuvoje žydų skaičius, turbūt sietinas su turto kompensacijų reikalavimais… Negali juk reikalauti turto visiškai išžudyta tauta? O juo labiau negalima pripažinti, kad lietuvių istorikas Eidintas buvo teisus, nustatęs, kad 56 000 žydų išsigelbėjo , pasinaudoję Lietuvos išduotais tarptautiniais dokumentais. Juk būtent ant jų, o ne ant kaktos ir Sugihara dėjo vizas? Tačiau apie jį šnekama ir šnekama, o lietuviai peikiami ir juodinami…

Ir ne šiaip sau juodinami, o metodiškai, profesionaliai ir rafinuotai. Tai koks Zorofas, atvažiavęs teismus organizuoja, vietoj to, kad atvežtų 70 lietuvių genocidą vykdžiusių iš Izraelio. Tai koks Sorošas atsitempia Lietuvon dovanų ir ne vieną „Trojos arklį“ (Atviros Lietuvos fondą), bet visą kaimenę arkliukų (per 20 organizacijų), kurią pašeria brangokomis (už 200 milijonų) avižomis! Na tai arkliukai ir spardosi: tai visokie tolerantai intrigantai net baudžiamųjų bylų reikalauja lietuviams, tai kartu su jais apsipešiojęs jaunimėlis baidosi lietuviais gimusių ir norinčių jais būti, tai riboja reiškiamą nuomonę interneto erdvėje, o tuoj, turbūt, jau nebeleis ir mintyse savo nuomonės išreikšti…

Jei tuos 200 milijonų padalinti iš 20 metų, tai kasmet išeitų po 10 milijonų, kad iškeltų apie 80-100 bylų kasmet! Išeitų, kad vienos baudžiamosios bylos iškėlimas Sorošui kainuoja apie 100 000 litų? Ir už ką? Kad esame dora tauta ir nepritariame gėjų siekiui ištvirkinti mūsų vaikus? Kad niekur nedirbantį, bet narkotikais verslaujantį čigoną įvardiname tikruoju būdvardžiu? Ar, kad nenorime svetimų tautų paminklų savoje žemėje, kol neįamžintos mūsų genocido aukos ir karų didvyriai?

Aišku, ši Sorošo milijonais mintanti kompanija negalėtų taip ciniškai elgtis Lietuvoje, jei turėtume įstatymą, draudžiantį užsienio piliečiams kurti Lietuvoje visuomenines ar politines organizacijas, įtakojančias valstybės vystymąsi bei piliečių veiklą. Ir išeitų visi danajai su savo dovanomis, o pasekmes (narkomanus, sekso revoliucionierius ir AIDS) ištaisytume patys.

Kažin ar čia tik Lietuvoje dvigubai sumažėjo (nuo 210 iki 90 tūkstančių) žydų aukų skaičius ar ir viso Holokausto mastai bus subalansuoti, paskelbta nacių genocido klastotė – išaiškinta ir anuliuota, bei tolygiai įvertintos likusios žmonijos dalies kančios? Ne tik fašistų konclageriuose, bet ir sibiruose nukankintų, savo tėvynėje indėnų sunaikintų ir į rezervatus nugrūstų, napalmų degintų vietnamiečių ir afganistaniečių „skutamuoju“ bombardavimu naikintų bei palestiniečių, kasdien žudomų ir iš Tėvynės varomų?

Po šitokio FTB operacijos metu korupcijos dalykų išaiškinimo, sužiba vilties spindulėlis, kad JAV daugiau neberems Izraelio nusikalstamos politikos, o karo nusikaltimų išaiškinimas, nuims nuo Pasaulio kaltės žydams naštą ir parodys Holokausto industrijos tikruosius tikslus, rezultatus ir moralinį pagrindą?

Bet svarbiausia, aišku, rabinų demaskavimas: juk jie vykdė nelegalią prekybą žmogaus organais, pirktais iš izraeliečių! ! !

Ar tai reiškia, kad rabinai, pažeisdami Talmudą, šįkart skriaudė ne gojus, o saviškius žydus?

Nieko panašaus! Pasirodo ne visi žydai yra tikri žydai! Talmudas griežtai draudžia mišrias santuokas, o iš viso pasaulio suvažiavę Izraelin žydai šios nuodėmės neišvengė… Taigi, žydais laikomi tik žydės motinos vaikai, netgi jei tėvas ir „gojus“. O „gojės“ motinos palikuonys, netgi turėdami žydo tėvo pavardę, Izraelyje yra antrarūšiai žmonės!

Pagal šią Talmudo taisyklę aiškėtų, kodėl V. Landsbergis nekeliauja Izraelin, nors ir pats pripažino esąs ne lietuviškos kilmės profesorius? O tuo tarpu A. Saudargas, kurio motinos giminėje šmėžuoja „Mejer“ pavardė, tikriausiai, gali laisvai tapti Izraelio pilnaverčiu piliečiu su visom privilegijomis, lengvatomis ir pagarba? Tuo tarpu V. Landsbergis Izraelyje būtų pravardžiuojamas, ko gero, memzeriu, šiksu, kelofinu ir į teismą nieko nepatrauktų už savo garbę ir orumą, kaip kad buvo Lietuvoje su V. Petkevičiumi?

Tai štai kodėl Lietuvos žydai staigiai pakeitė plokštelę – jie jau nebepritaria Izraelio žydams dėl žydšaudžių sąrašo, bausmių ir prakeiksmo, tačiau dar „neprinoko“ iki oficialių 70-ties Nochmano Dušanskio sėbrų išdavimo Lietuvai ir jų nubaudimo už lietuvių genocidą!

O ką jie pasakytų, jei išaiškėtų lietuvių emigrantų surinkti „dipukų stovyklose“ duomenys apie tūkstantį žydų, pradėjusių pirmąją „kruvinąją bangą“ 1940 m. birželį? Šiuose „dipukų“ sąrašuose yra ne tik žydo pavardė ir vardas, bet ir darbovietė bei „šlovingoji komunistinė veikla“. Šiuose sąrašuose yra ir konkrečiai lietuvių pavardės, kuriuos žydai represavo ir išvežė Sibiran, kalėjiman, kagėbynan ar vietoje sušaudė! Taigi, „dipukų“ surinkta medžiaga atspindi ir žudikus, ir jų aukas. O, svarbiausia, yra ir žydų gelbėtojų sąrašas! ! ! Išvedus koreliaciją tarp „dipukų“ skaičiaus bei Lietuvoje turimų duomenų – statistika sutampa!

Bet esmė ne statistikoje – ji patvirtina tik faktą. Esmė konkrečiose pavardėse, kiekvieno represijos akto individualume bei iškentėtos kančios įamžinime. O svarbiausia – budelio įvardijimas. To budelio, kuris pasmerkė savo tautą (A. Eichmanas) Holokaustui. To budelio, kuris naikino genocidu kitas tautas (N. Dušanskis). To budelio, kuris palaimino šį dvigubą žygį – žudyk gojus: vyrus ir moteris, vaikus ir senelius bei gyvulius bei griauk jų miestus… Ir „gojais“ įvardinus savus, mišrių santuokų žydus!

Štai ką paaukojo Holokaustui 100 % elitinė žydų grietinėlė. Štai, ką dabar „eugenikos“ metodais „taiso“ radioaktyviuoju apšvitinimu Izraelyje! Štai iš ko Izraelyje supirkinėja pusvelčiui inkstus ir dešimtmečiais brangiau juos pardavinėja Amerikoje! Iš antrarūšių Izraelio žmonių. Kurie tinka patrankų mėsai nesibaigiančiuose Izraelio karuose, kurie tinka visų nekenčiamais tarpininkais su gojais, apiplėšinėjant Holokausto vardu ir spekuliuojant išlikusiu turtu…

Būtent dėl šių priežasčių žydai bėga iš Izraelio, nors jų grįžimu rūpinasi 2 specialios ministerijos, 2 biurai, 3 komitetai ir net Žydų tautos politikos planavimo institutas! Bet žydai bėga! Dėl dvigubos moralės ir tos moralės pasekmių. Ir ne tik bėga, bet, pasprukę – viešina Izraelio vykdomą politiką tiek šalies viduje, tiek ir tarptautinėje erdvėje. Ir ryškėja ištaros teisingumas: Izraeli, tu pats kaltas, kad kenčia tavo vaikai! Tik ar jam rūpi vaikai, ar aukso veršis?

Rodyk draugams