BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Patvirtinkite savo didingumą

“Atmesti arba priimti - tai kasdieniai mūsų pasirinkimai. Atmetame tai, kas neveiksminga, priimame, kas padeda mums atskleisti savo talentus. Pasauliui reikia daugiau herojų. O herojai siekia pačių didžiausių tikslų. Kur kiti mato problemas ir jas atmeta, herojai išvysta galimybes ir jas priima. Tuo būdu jie teigia savo didingumą. Todėl jų gyvenimas geriausias, koks tik gali būti.
Niekada ne vėlu tapti tokiu žmogumi, kokiu Jūs visada svajojote būti.
Didelė sėkmė aplanko ne tik išrinktuosius - žmones su “mėlynu krauju”. Mums visiems lemta pasiekti didingumą. Ši lemtis įausta į mūsų DNR.

Kad visa tai įvyktų, turime stengtis. Sprendimas po sprendimo. Žingsnis po žingsnio. Maži dalykai galiausiai duoda milžinišką rezultatą. Gyvenimas iš tikrųjų nori, kad mes laimėtume. Mums belieka tik atlikti tai, kas nuo mūsų priklauso.
Tad įgyvendinkite savo didingumą. Išsikovokite sau vietą po saule. Liaukitės būti praeities kaliniais ir tapkite savo ateities architektais. Ir atminkite: niekada ne vėlu tapti tokiu žmogumi, kokiu Jūs visada svajojote būti.”
Robin Sharma, Kelias į didingumą

Rodyk draugams
Visas pasaulio laikas

“Juk mes kiekvieną dieną gyvename taip, lyg mums priklausytų visas pasaulio laikas. Vis galvojame: mes išnaudosime tą naują galimybę kitą savaitę; mes mokysimės naujų įgūdžių kitą mėnesį; pradėsime stiprinti sveikatą ar praleisime daugiau laiko su vaikais kitais metais. O ką darome dabar? Šią akimirką mes sakome sau, jog yra tiek daug dalykų, kuriems reikia mūsų dėmesio, kad tiesiog nebeturime laiko dar kam nors.

(more…)

Rodyk draugams